Liitu uudiskirjaga

Uudiskiri sisaldab infot kaubavaliku ja müügiaegade kohta Tallinnas
Me ei edasta teie andmeid kolmandatele osapooltele

Kasulikku lugemist

Mis müügil!

Käime oma toodangut müümas Tallinna, Kehra ja Tapa turgudel ning erinevatel laatadel.  Tallinna kliendid saavad tellida uudiskirja, kus anname jooksvalt teada, mis müügile tuleb ning kus ja millal seda Tallinnas müümas oleme. Uudiskirja saad tellida vasakul olevast menüüst, andes meile oma meiliaadressi. Eelneval kokkuleppel võib kaupa ostma tulla ka talusse kohapeale.

2020 septembris on tellimuste vastuvõtt ajutiselt peatatud perekondlikel põhjustel.


Siit saad lugeda kartulite omadustest 

Kartulist tuleb  2020 aasta sügisel müügile  `Adretta`, `Gala`, `Laura`, `Väike verev`ning värvilise sisuga gurmeekartulid `Red Cardinal`, `Blue Congo`, `Vilolet Queen`, samuti spargelkartul.

Saadaval  sibul.

Pakume ka koduseid segumoose maasikatest, murelitest ja mustast sõstrast. Keedame teile meeldiva moosi tellimisel õuntest, pohladest, mustikatest. 

Pakkumisel on 2020 sügisperioodil ka naturaalset punasesõstramahla, mustasõstramahla, mustikamahla, maasikasiirupit.

Hilissügisel valmistame ka õunamahla.

 

Kevadel ja suvel on müügil valik  püsililli Piia suurest püsilillekollektsioonist. 

Fotosid meie lilledest saab vaadata siit

 

Kuivatatud ÕUNAKRÕPSUD on krõbe tervislik maius,  mis ei sisalda suhkrut ega ühtki muud lisaainet. (pole 2020 veel saadaval)

 

Saadaval  looduslikud  siirupid:

Rabarberi-mündisiirup  sobib veega lahjendatult maitsva joogi valmistamiseks. (saadaval)

Kuusevõrsesiirup. Rahvameditsiinis tuntud hingamisteede haiguste ravil väärtusliku toidulisandina, kasutatakse ka jookide, salatikastmete, marinaadide maitsestamisel. (saadaval)

 Võililleõiesiirup. Kasutatakse rahvameditsiinis jääkainete väljutamist soodustava vahendina, vere puhastajana, kolesteroolitaseme reguleerijana, on hea neerude, sapi ja maksa talitlusele. Võib lisada külmade ja kuumade jookide hulka, samuti magustoitude, kastmete ja marinaadide maitsestamiseks (saadaval).

Angervaksasiirup - angervaksa kasutatakse rahvameditsiinis vere vedeldajana, tal on palavikku alandav, higistama ajav, sapieritust soodustav ja puhastav toime, siirupist saab teha nii jooki kui kasutada seda külmade ja kuumade jookide (tee, kohv) maitsestamiseks. (saadaval)

Suvisel hooajal kasvatame ka värsket köögivilja, maitsetaimi.