Värsked köögiviljad ja marjad

Köögiviljapõld

Suve teisel poolel toome Tallinna Keskturule ja Tapa turule värske kartuli kõrval eratarbijale ka värsket rohelist köögivilja. Pakume sinu söögilauale salatit, rediseid, tilli, peterselli, sellerit, rohelist ja värsket sibulat, noori krõmpsuvaid porgandeid ja peete, herneid, aed- ja põldube, suvikõrvitsaid.

Samuti korjame sulle enda koduaiast ja -metsast värskeid marju – mureleid, metsmaasikaid, sõstraid, pampleid, mustikaid ja pohli.

Sa saad oma toidulauale värskelt korjatud aiasaadused, mis ei ole läbinud pikka tarneteekonda ja seisnud ladudes.

Teistest kohalikest väiketootjatest eristab meie köögivilja aga asjaolu, et meie kaup on peale koristamist kiiresti külmikus maha jahutatud. Ta ei närtsi kiiresti, vaid säilib sinu koduses külmkapis kaua.

Kui elad Tallinnas, liitu uudiskirjaga, et värske kartul, köögiviljad ja marjad sinu toidulauale jõuaks!

Uudiskirjaga liitumine

Kui elad väljaspool Tallinna, vaata siit müügiinfot

Värsked köögiviljad ja marjad Jäneda laadal

Ostjal on keeruline vahet teha, kas tegemist on kodumaise või välismaise köögiviljaga. Kui turul kahtled, kas müügil on Eestis toodetud  või välismaine kraam, küsi müüjalt tootja andmeid! Kui tegemist ausa müüjaga, annab ta alati sulle tootja kodulehe aadressi või telefoninumbri. Kui mitte, võib tegemist olla pettusega. Siit saad lugeda “Äripäeva” artiklit  “Köögiviljaturul müüakse võõrast kraami kodumaise pähe”