Vaarika-õunamoos

4,00 

1 laos

Rebase talu perenaise koduköögis keedetud vaarika-õunamoosis kohtub maitseelamus ja traditsiooniline valmistamisviis. See moos meeldib vaarikasõpradele,  sest esikohal on vaarikamaitse. Õunte magusus täiendab kooslust, andes juurde mahedust. Moosi valmistamiseks on kasutatud oma talu küpseid õunu ja suuri mahlaseid sügisvaarikaid. Sügisvaarikate eeliseks suviste vaarikate ees on see, et nendes ei ole vaarikausse. 🙂

Enne keetmist korralikult peenestatud õunatükid tagavad ühtlase konsistentsi, nii et moosis ei ole suuri kooretükke, aga samas on säilinud koores sisalduvad kasulikud kiudained.

Koostis:

  • Õunad (54%): Valime hoolikalt kohalikud õunad, mis annavad moosile maheda magususe ja pehmuse.
  • Vaarikad (27%): Suured ja küpsed vaarikad lisavad moosile intensiivse marjase maitse ja lõhna.
  • Moosisuhkur (19%): Kvaliteetne moosisuhkur rõhutab puuviljade loomulikku magusust ja tagab säilivuse.

Kasutamine: Nautige seda moosi röstsaial, pannkookidel või koogil. See sobib suurepäraselt ka magustoitude, jäätise või jogurti kaaslaseks.

Kogus: 420 ml

Säilitamine: Parim enne: 01.2025
Avamata purki hoidke jahedas, päikesevalguse eest kaitstult, nii säilitab moos kõige paremini oma väärtused. Peale avamist hoidke purki külmkapis ja sõltuvalt kapi temperatuurist kasutage ära 1-2 nädala jooksul.

Telli oma maitsemeelele vaarika-õunamoos juba täna! Kogus e-poes on väike ja juurde sel hooajal ei tule.

Talvisel ajal palume tellimisel arvestada, et madalate miinuskraadide korral (-10° ja madalam) võib postipanek viibida.
Hindame Teie tellimust ja teeme kõik võimaliku, et saadetis jõuaks Teieni ohutult niipea, kui kaob oht, et kaup võib külmuda.

 

1 laos

Tootekood: võm042 Kategooria: Sildid: , , ,

Title

Go to Top